blank20x20

Multižánrový kulturní festival Vysočina Fest rok od roku roste a už má za sebou tři ročníky a řadí se tak mezi velké letní festivaly v České republice. Ukázalo se, že podobná akce přímo v centru Vysočiny fanouškům muziky dlouho chyběla. V hlavách, a teď už i v rukou pořadatelů, se rodí další skvělý ročník. Opět se bude konat v jihlavském amfiteátru v termínu 7. – 9. července 2016.

V červenci loňského roku přilákal Vysočina Fest do krajského města více než dvaadvacet tisíc návštěvníků, kteří neměli čas se ani vteřinu nudit. Kvalitní program hned na dvou pódiích, kvalitní zvuk, bohatý doprovodný program a spousta benefitů spojených se vstupenkou, to byl Vysočina Fest 2015. A jaký bude letošní čtvrtý ročník?

Rozhodně ještě lepší než ty předcházející. Stále kvalitní program napovídá, že je na co se těšit a že Vysočina Fest 2016 má zaděláno na to, aby zvedl laťku zase o něco výš. K tomu ještě pestřejší doprovodný program, stále propracovanější nabídka benefitů z celou řadou nabídek na zajímavou návštěvu nějakého koutu našeho krásného Kraje Vysočina.

Jihlavu už dnes mají na červenec ve svém diáři zatrhnutou takové hvězdy jako je Václav Neckář, Tři sestry, Olympic, Jelen, Michal Hrůza, Nebe, Xindl X, ATMO MUSIC, Rybičky 48, MIG 21, Horkýže slíže, Krucipüsk, Marpo a další...a pozor...ročník 2015 přinese hned 3 stage! 

Při čtvrtém ročníku nebude chybět ani doprovodný program, rok 2015 byl premiérou pro Fest na Rozjezd. Ten se konal na jihlavském náměstí od pondělí do středy jako wurm up Vysočina Festu. Vyvrcholením byl muzikál Jesus Christ Superstar, který se konal už v amfiteátru v předvečer celého festivalu. Ročník 2016 opět nezklame, vše se ale teprve rodí a o všem budete samozřejmě včas informováni. Podobně jsou na tom i benefity, které při prvních třech ročnících též slavily úspěch. Bude jich opět dost a budou i zajímavěji tvořeny, těšte se.

Ostře sledovanou součástí festivalu byla i soutěž autorských kapel z Vysočiny. Do klání se zapojilo přes třicet skupin různého žánrového zaměření. Fanoušci mohli hlasovat na stránkách www.vysocinafest.cz a do velkého finále poslali pět nejúspěšnějších. Ty pak měly možnost zahrát si v rámci festivalu na hlavním pódiu. Soutěž o nejlepší kapelu bude probíhat i v rámci čtvrtého ročníku Vysočina Festu a přihlásit se opět budou moci kapely z celého Kraje Vysočina.

Stačí jen sledovat webové stránky festivalu www.vysocinafest.cz nebo profil na Facebooku www.facebook.com/vysocinafest. Zde samozřejmě najdete i další důležité a hlavně aktuální informace o přípravách Vysočina Festu 2016.

 

Řekli o nás

review1
review1
review1
review1